You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

Vše pro čisté prádlo

Firma QALT Rakovník spol.s r.o. je česká firma zabývající se výrobou spotřební chemie, zejména pracích , avivážních a čistících prostředků. Společnost působí na trhu od roku 1992, tedy již 25 let.

Na tuzemském trhu dodáváme naše výrobky např. do obchodních řetězců Kaufland, Makro, Globus a Tesco. Dále spolupracujeme s několika silnými českými velkoobchody, např. p.k. Solvent a s dalšími drogeriemi a prádelnami.

Nabízíme možnost výrobky prostředků podle parametrů požadovaných odběratelem (privátní značky apod.).

Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme dopad používání pracích prostředků na životní prostředí, zařadili jsme do našeho výrobního programu prostředky, které získaly známku „Ekologicky šetrný výrobek“ od Ministerstva životního prostředí. Jedná se o výrobky řady EXCEL ECO a BATOLE ECO.

Seznam všech výrobků, které získaly tuto známku je uveden na stránkách www.cenia.cz v části ekooznačení → ekologicky šetrné výrobky →seznam ekologicky šetrných výrobků.

Našim obchodním partnerům nabízíme zajímavé velkoobchodní podmínky. V případě zájmu o spolupráci nás můžete kontaktovat na info@qalt.cz. Přejeme mnoho spokojenosti s našimi výrobky a těšíme se na spolupráci. Za QALT Rakovník, spol. s r. o.